HİZMETLERİMİZ

10 Temmuz 2017

Oto Detaylı Temizlik

Otomobillilerinizin, iç ve dış yüzeylerinin, detaylı bir şekilde temizliyoruz. İlk günki gibi, pırıl pırıl dezenfekte edilmiş, otomobil temizlik hizmetlerinide sunmaktayız.
10 Temmuz 2017

Battaniye & Yorgan Yıkama

Yoğun kış şartlarında, kirlenen , yorgan ve battaniyelerinizi, yerinden alıyor, hijyenik koşullarda yıkayıp, kurutmaktayız, ardından poşetleyerek, sizlere teslim etekteyiz.
10 Temmuz 2017

Koltuk Yıkama

Günlük hayatımızda yoğunlukla kullandığımız koltuklarımızı yerinde alanında uzman bay – bayan personelimizle, hendek ilçesi ve çevresinde koltuk yıkama hizmetlerini de sunmaktayız.
10 Temmuz 2017

Stor Yıkama

Yoğun güneşli havalarda ,perdelerin can kurtarıcısı sporlarınız, ful otomatik makinalarımızda yıkanarak, sanayi tipi kurutma sistemlerimizle kurutulmaktadır.
10 Temmuz 2017

Oto Yıkama

Her biri kendi alanında uzun süre oto kıyama sektöründe tecrübeli personelimizle, araçlarınız itinalı bir şekilde yıkanıp, kurutularak teslim edilmektedir
10 Temmuz 2017

Halı Yıkama

Full otomatik, halı yıkama makinamızla, şebeke suyuyla , sizlere, hijjenik ortamlarda halılarınızı dezenfekte ederek, ve kaliteli şampuanlarla yıkama hizmetlerini sunmaktayız.